Hołka (holllka) wrote,
Hołka
holllka

  • Location:
  • Mood:
  • Music:

Tylko dla kobiet

Następny BlogDay prawie za rok, a mnie nie chce czekać się tyle czasu, by napisać wam o pewnym blogu (swoją drogą, jak tak dalej pójdzie, to chyba będę musiała założyć kącik "Hołka poleca").


to blog pisany przede wszystkim z myślą o kobietach. Autorka studiuje ziołolecznictwo, a dodatkowo interesuje się kosmetologią. Na Ziołowej Urodzie znajdziecie informacje na temat tego, jak domowymi sposobami stworzyć 100% naturalne kosmetyki... To znaczy - takie jest założenie, bo blog jest zielony i świeżutki, zaledwie kilkudniowy.

Mam nadzieję, że Ziołowa Uroda będzie się rozwijać w dobrym kierunku i wiem, że zamieszczone tam porady będą naprawdę dobre. W końcu autorką blogu jest moja siostra - i uwierzcie mi, dziewczyna ma naprawdę dużą wiedzę na temat tego, o czym pisze.

Ale z racji tego, że każdy początkujący blog potrzebuje czytelników - moja prośba do was jest następująca: zajrzyjcie na tę stronkę, napiszcie kilka komentarzy, subskrybujcie, powiadomcie znajomych, wklejcie linka na facebooku lub innej naszej klasie. Liczę na was, więc proszę, postarajcie się! :)

Tags: czytadła, drobna prywata
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author